مشارکت در ساخت گیشا

گیشا یکی از نخستین محله های مدرن تهران است که دارای خانه های قدیمی نسبتا زیادی است و پتانسیل بالایی برای نوسازی و بازسازی ساختمانهای فرسوده را داراست و بدلیل ارزش بالای ملک و ساختمان در گیشا یک هدف عالی برای افزایش سرمایه و مشارکت در ساخت است.

مشارکت در ساخت گیشا
مشارکت در ساخت گیشا

مشارکت در ساخت گیشا یک راه مطمئن و تضمین شده برای افزایش سرمایه مالکان خانه های فرسوده و صاحبان زمین های خالی است !

گروه تعمیرات و بازسازی پلی با در اختیار داشتن تیمهای متعدد و حرفه ای در زمینه بازسازی و ساخت و ساز یک انتخاب عالی برای افرادی است که قصد بازسازی و مشارکت در ساخت در محله گیشا را دارند.عقد قرارداد بدون نقص، تضمین کیفیت ساخت و خوش قولی با کارگروه های مجهز و مدرن پلی مشارکت در ساخت گیشا را برای شما مالکین محترم به یک تجربه خوشایند و بدون ریسک مبدل خواهد کرد.

مزایای مشارکت در ساخت در گیشا

ارزش بالای ملک در گیشا یکی از مهمترین عوامل سودآوری پروژه های مشارکت در ساخت است چه برای مالکین و چه برای سرمایه گذاران و مجریان ساخت و ساز

در صورتیکه قصد مشارکت در ساخت در محله گیشا را دارید باید بدانید که :

نسبت تقسیم واحدهای آپارتمانی در این منطقه بین شرکتهای سازنده و مالکین به نفع مالکین بصورت تقریبی 60 به چهل است. اگرچه ممکن است گاهی این توازن کمی متفاوت باشد. با توجه به انچه اشاره شد مشارکت درساخت گیشا مزایای زیادی برای مالکین محترم دارد

  1. تبدیل ساختمان فرسوده به ساختمان نوساز و مدرن بدون سرمایه گذاری
  2. قابلیت تبدیل سریع واحدها به پول نقد در منطقه گیشا علیرغم افت بازار مسکن
  3. کاهش هزینه های نگهداری و تعمیرات ساختمان فرسوده

مشارکت در ساخت یا فروش ؟

همانطور که پیشتر اشاره شد ملک در گیشا بسیار ارزشمند و گرانقیمت است و دلایل زیادی وجود برای این مسئله وجود دارد.

از آنجا که ارزش ملک در گیشا ( کوی نصر ) بالاست بنابراین برای مالکین ساختمانهای کلنگی و زمینهای خالی ( که بسیار کم تعداد است ) بصرفه آن است که در یک پروژه مشارکت در ساخت در ظرف کمتر از 18 تا 2 ماه سرمایه خود را بطور چشمگیری افزایش دهند.

لازم به توضیح است که با توجه به تراکم مناسب برای ساخت و ساز در گیشا، مالکین ساختمانهای فرسوده دو و سه طبقه در صورت مشارکت در ساخت علاوه بر نوسازی آپارتمان خود میتوانند مالکیت واحدهای بیشتری را بدست آورند !

توصیه : اگر کمی صبور باشید و یا یک سازنده معتبر و متعهد پروژه مشارکت در ساخت را در محله گیشا اجرا نمائید سود به مراتب بیشتری نسبت به فروش ملک دریافت خواهید کرد.

کارشناسان گروه تعمیرات و بازسازی پلی آماده مشاوره و پاسخگویی به شما عزیران از طریق پیامرسان واتس آپ و فرم مشاوره هستند. با ما تماس بگیرید.

مشارکت در ساخت گیشامشارکت در ساخت گیشامشارکت در ساخت گیشامشارکت در ساخت گیشامشارکت در ساخت گیشامشارکت در ساخت در گیشا - کوی نصرمشارکت در ساخت در گیشا - کوی نصرمشارکت در ساخت در گیشا - کوی نصر