خدمات بازسازی و تعمیرات پلی

برترین کیفیت و برآورد نازلترین قیمت تعمیرات و بازسازی را با گروه پلی تجربه کنید

مشارکت در ساخت

مشارکت در ساخت

مشارکت در ساخت نوعی قرارداد و توافق بین مالک یا مالکین با سازنده است که این توافق بر مبنای چندین پارامتر صورت میگیرد. گروه پلی متشکل از کارشناسان زبده و همکاری با بهترین و معتبرترین سازندگان تهران آماده همکاری با شما عزیزان است در ادامه توضیحات تکمیلی در مورد مشارکت در ساخت را میتوانید مطالعه نمائید

بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان یک کار پیچیده بسیار تخصصی است که کمترین اشتباه میتواند هزینه های بسیار گزافی را به عوامل اجرائی و کارفرما تحمیل کند. برای بازسازی واحدهای مسکونی، اداری و اجاری خود با بهترین تیم های مهندسی و اجرایی گروه پلی کار آسانی را پیش رو خواهید داشت.

فروش آپارتمان لوکس

فروش آپارتمان لوکس

فروش آپارتمان لوکس در تهران با بالاترین قیمت ممکن نیازمند شناخت کامل از بازار خرید فروش املاک لاکچری است و علاوه بر تجربه بالا باید با متدهای صحیح و نوین فروش ملک آشا باشید. گروه پلی بهترین و مجرب ترین کارشناسان فروش آپارتمان لوکس را در اختیار دارد. با ما تماس بگیرید

بازسازی رستوران

بازسازی رستوران

یکی از مهمترین موارد در جذب مشتری برای رستوران ها ایجاد فضایی آرامش بخش، جذاب و چشم نواز استو بد نیست این نکته را بدانید که یک فضای دلنشین حتی بر روی طعم غذا تاثیر دارد !

تامین مصالح ساختمانی

تامین مصالح ساختمانی

تأمین مصالح ساختمانی و اقلام مورد نیاز پروژه های ساختمانی در زمان و قیمت مناسب یکی از نگرانی های عمده سازندگان است که گاهی عدم تهیه و تامین بموقع آن باعث تاخیر در اجرای پروژه و بدنبال آن تحمیل هزینه های تاخیر میشود.

نقاشی دیوار و ساختمان

نقاشی دیوار و ساختمان

دیوارها نقشی تعیین کننده در زیبایی دکوراسیون داخلی خانه ها و ادارات دارند و چنانچه نقاشی ساختمان و دیوارهای داخلی بخوبی و با رنگهای مرغوب پوشش داده نشود نمای داخلی جذابیت چندانی برای اهل خانه یا بازدیدکنندگان نخواهد داشت.

پیش فروش آپارتمان

پیش فروش آپارتمان

پیش فروش آپارتمان یکی از راه های جذب سرمایه برای سازندگان و یک راه حل مناسب برای خانه دار شدن و سرمایه گذاری است. اگر قصد پیش خرید و یا پیش فروش آپارتمان دارید خدمات گروه پلی راه حلی مطمئن و کاملا قانونی برای شماست. با ما تماس بگیرید.