پرسشهای متداول

پرسش و پاسخهایی که قبل از اقدام به تعمیرات و بازسازی باید بدانید

عرف مشارکت در ساخت تهران

عرف مشارکت در ساخت تهران

یکی از پرسشهایی که بطور مکرر در زمان مشاوره از کارشناسان حقوقی این مجموعه مطرح میشود این است که حرف مشارکت در ساخت تهران بر چه اساسی تعیین میشود و سهم مالک و سازنده چقدر است. در ادامه توضیحاتی پیرامون عرفِ مشارکتِ تهران ارائه شده است.

مشارکت یا فروش ؟

مشارکت یا فروش ؟

یک پرسش اساسی برای بسیاری از مالکان زمین یا خانه های کلنگی این است که : مشارکت در ساخت بهتر است یا فروش ملک. پاسخ به این سوال نیازمند بررسی کامل و محاسبه سود و زیان است. بنابرین با ادامه مطلب همراه ما باشید.

ماستیک چیست؟

ماستیک چیست؟

در این مطلب قصد داریم به تعریف ماستیک یکی از عایق های رطوبتی بسیار پرکاربرد در تمام دنیا بپردازیم. ترک نخوردن بهنگام سرما و شره نکردن بهنگام گرما، عدم واکنش با مواد نفتی ، اسید ، قلیا و آسانی اجرا از خصوصیات ماستیک است.

بلکا چیست و چه کاربردی دارد

بلکا چیست و چه کاربردی دارد

بلکا یک پوشش ساختمانی است که از مواد صد در صد طبیعی ساخته می شود. بلکا دارای خواص شگفت انگیزی می باشد که آن را به جایگزینی عالی برای کاغذ دیواری و رنگ های روغن و پلاستیک تبدیل کرده است.

تفاوت سیمان سفید و سیاه

تفاوت سیمان سفید و سیاه

سیمان محصولی استراتژیک و یکی از مهمترین مصالح ساختمانی است. و تقریبا برای هر نوع بنایی بکار میرود. موارد استفاده از سیمان در بنایی بسیار زیاد است که میتوان از دیوار کشی آجری و بلوکی، دیوارهای پیش ساخته، استفاده در نما و کف، ستون و پی و تقریبا در هر جایی از یک ساختمان کاربرد دارد