بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان یک کار پیچیده بسیار تخصصی است که کمترین اشتباه میتواند هزینه های بسیار گزافی را به عوامل اجرائی و کارفرما تحمیل کند. برای بازسازی واحدهای مسکونی، اداری و اجاری خود با بهترین تیم های مهندسی و اجرایی گروه پلی کار آسانی را پیش رو خواهید داشت.

بازسازی ساختمان
بازسازی ساختمان

بسیاری از ساختمانهای تهران قدیمی و فرسوده هستند و نیاز به مرمت و بازسازی دارند.

حتی اگر خطر زلزله را در نظر نگیریم ! بسیاری از این خانه ها و ساختمانها کارایی مطلوبی ندارند. تاسیسات مکانیکی فرسوده ( لوله های انتقال آب، سیسم گرمایشی و سرمایشی قدیمی و از رده خارح ) کلیدها و پریزهای از کار افتاده، منطبق نبودن شرایط ساختمان با ویزگیهای زندگی امروزی، طراحی قدیمی و بعضا دردسر ساز، تاسیسات برقی فرسوده و مستعمل و همینطور دیوارهایی که هیچوقت تمیز نمیشوند و حتی با رنگ کاری و کاغذ دیواری هم ظاهر مطلوبی ندارند.

آشپزخانه های تنگ و دلگیر، کابینتهای از رده خارج و موارد بسیار دیگری که زندگی یا کار در این ساختمانها را با مشکل مواجه کرده است.

راه حل چیست؟

یکی از بهترین راه حل ا تخریب و ساخت مجدد این بنا هاست که بسیار پرطرفدار است اما اگر ساختمانی با چند مالک را در مقابل خود ببینید احتمالا دردسرهای زیادی پیش روی شماست اما اگر ساختمان مورد نظر دارای زیرساختهای اصولی، محکم و مقاوم باشد بهترین راه حل شما بازسازی ساختمان است !

بازسازی ساختمان و یا بهتر بگوئیم واحدی که شما مالک آن هستید ( صرف نظر از مالک یا مالکین دیگر ) بخوبی میتواند جایگزین مناسبی برای تخریب و ساخت مجدد ابنیه باشد. با ما همراه باشید تا با مزایای و معایب بازسازی خانه آشنا شوید !

بازسازی خانه

بازسازی خانه در تمام دنیا بسیار پرطرفدار است و دو دلیل عمده برای آن وجود دارد

اما همیشه اینطور نیست و یا حتی به دلایلی مجبور به بازسازی خانه خواهیم شد.

تکنولوژی روزبروز دستاوردهای جدیدی را به زندگی ما وارد میکند. یک مثال خیلی ملموس تاسیسات مکانیکی و لوله های انتقال آب هستند. اگر 15 الی 20 سال پیش اقدام به ساخت یک خانه کرده باشید احتمالا از لوله های فلزی برای انتقال آب به بخشهای مختلف ساختمان استفاده کرده اید و اکنون برخی از لوله ها فرسوده شده و نیاز به جایگزین دارند. چاره چیست؟

لوله های انتقال آب پلیمری مطمئنا راه حل بهتری نسبت به لوله های فلزی هستند و برای جایگزینی آنها باید کفپوش برخی قسمتها تخریب شود، لوله گذاری انجام شود و مجددا کف سازی انجام شود. این موضوع در تمامی بخشهای ساختمان صادق است. سولفاته شدن سیم و کابلهای برق مورد دیگر است.

دلایل بازسازی خانه

به چند دلیل ممکن است بخواهید خانه خود را بازسازی کنید

همانطور کهمشخص است بازسازی منازل و ساختمانها جنبه های متفاوتی دارند و با توجه به نیاز ساختمان و سلیقه مالک پروژه بازسازی باید انجام بگیرید. بد نیست این نکته مهم و اساسی را در نظر بگیرید که :

اگرچه هزینه بازسازی و تعمیرات کلی نسبتا زیاد است اما پس از انجام کار از تصمیم خود خرسند خواهید شد و به وضوح کاهش هزینه هایی را شاهد خواهید بود که قبلا درک کاملی از آن نداشته اید و یا برای شما ملموس نبوده است.

دکوراسیون مدرن، حس نو بودن خانه، زیبایی و آسایش دستاورد یک تصمیم صحیح است.

خبر خوب این است که گروه های تعمیرات و بازسازی خانه پلی متشکل از بهترین و مجربترین کادر حرفه ای با برآورد منصفانه هزینه و زمانبندی بسیار دقیق شما را تا انتهای رسیدن به آرامش همراهی خواهد کرد. اگر قصد تعمیر و بازسازی خانه خود را دارید، کارشاسان خبره این مجموعه آماده ارائه مشاوره و همکاری با شما عزیزان هستند که میتوانید از طریق شماره تلفنهای ثبت شده در همین سایت و یا بصورت آنلاین از طریق واتس آپ اقدام نمایید.

بازسازی ساختمان های تجاری و اداری

محل کار دقیقا به اندازه منزل شما مهم است و در صورتیکه شما مالک محل کار خود باشید اهمیت این موضوع دوچندان است!

بسیاری از ادارات، مراکز تجاری، فروشگاه ها، رستورانها و یا مطب پزشکان به دلیل گذر زمان و قدمت، کوچک بودن فضا و یا طراحی نامناسب نیاز به بازسازی دارند.

تفاوتی ندارد که شما در یک فروشگاه کوچک کار میکنید یا یک شرکت بزرگ، زیبایی و راحتی محل کسب و کار باعث افزایش کارآیی شما، پرسنل شما و شرکت شما خواهد شد. بنابراین اگر در یک ساختمان قدیمی مشغول به کار هستید، برنامه ای برای بازسازی ان در نظر بگیرید و پیشاپیش برای هزینه و مخارج انجام بازسازی فکری بکنید و مطمئن باشید که خیلی زود هزینه آن به شما برخواهد گشت !

محل کسب و کار دقیقا مانند ساختمانهای مسکونی فرسوده می شوند و نیاز به بازسازی و نوسازی دارند. بخصوص که مراکز تجاری محل کسب هستند و هرچه بهتر دیده شوند و حس آرامش بیشتری در مشتری ایجاد کنند موثرتر و باعث رونق کسب و کار خواهند شد.

خبر خوب اینست که گروه بازسازی و تعمیرات پلی با کارنامه درخشان و رزومه قدرتمند تمامی پروسه بازسازی را با آخرین متد روز دنیا، برآورد هزینه کارشناسی شده و منصفانه و در کوتاهترین زمان ممکن برای شما عزیزان انجام خواهد داد. کافیست با شماره تلفن های ما تماس حاصل نمائید و یا از طریق واتس پیام ارسال نمائید.

خدمات بازسازی و نوسازی

اگر میخواهید بدانید که در این مجموعه چه نوع خدماتی در زمینه نوسازی و بازسازی ساختمان ارائه میشود با ما همراه باشید. گروه پِلی هر آنچه که شما انتظار دارید را یکجا و با نازلترین قیمت ممکن و بالاترین کیفیت برآورده میسازد.

بازسازی و نوسازی دیوارهای ساختمان

دیوارهای خانه و ساختمانها در اثر گذر زمان فرسوده و کثیف میشوند و ناگذیر از بازسازی مجدد آنها هستیم.

آسانترین راه حل برای زیباسازی دیوارها نقاشی یا سایر روشهای رنگ آمیزی دیوار است اما گاهی اوقات به دلیل فرسودگی، نفوذ رطوبت و یا اجرای غیر اصولی دیوار نایزمند مرمت و بازسازی دیوار خواهیم شد.

دیوارهای سرویس بهداشتی و حمام معمولا به دلیل نفوذ رطوبت بسیار آسیب پذیر هستند و گچ دیوار به راحتی تبله کرده و دیوار یکدست و زیبای خانه ما چهره زشتی بخود میگیرید. اگر قصد مرمت دیوارهای خانه یا محل کار خود را دارید گروه پلی مجربترین تکنسین ها و کارگران را برای اجرای پروژه شما به محل اعزام خواهد کرد و با قیمتی استثنایی و غیر قابل رقابت دیوارهای خانه شما را مثل روز اول و حتی بهتر از آن تحویل خواهد داد.

بازسازی دیوارهای ساختمان خود را به متخصصین معتبر و مورد تائید گروه پلی بسپارید و با خیالی آسوده شاهد پیشرفت کارها باشید !

بازسازی کف ساختمان

هیچ چیز بهتر از کف پوشی زیبا، مرتب و محکم ظاهر خانه را جذاب نمیکند. مبلمان، فرض و حتی دیوارها در صورتی که کفپوش خانه کثیف و نامرتب باشد زیبا بنظر نمیرسد.

سرامیک و سنگ: به دلایل مختلفی ممکن است سرامیک یا سنگ که به عنوان کفپوش استفاده شده است دچار آسیب شود که مهمترین عوامل آن عبارت است از:

پارکت و لمینت : درست مانند کفپوش سرامیک و سنگ، پارکت و لمینت هم گاهی دچار آسیب و فرسایش میشود بخصوص زمانیکه پای رطوبت و آب درمیان باشد پارکت بسیار آسیب پذیر است. خبر خوب اینکه گروه تعمیرات و بازسازی ساختمان پلی با اجرای سریع و تضمین کیفیت مطمئن ترین راه حل برای تعمیر و تعویض کفپوش خانه شماست.

اگر قصد تعمیر و بازسازی کفپوش خانه یا محل کار خود را دارید تنها یک تماس با بهترین تیم تعمیرات و نوسازی کف پوش فاصله دارید. با ما تماس بگیرید !

بازسازی حمام و سرویس بهداشتی

دیوارهای داخلی حمام و سرویس بهداشتی بخاطر ارتباط دائمی با آب معمولا پس از چندین سال ظاهری ناخوشایند بخود میگیرند. اگرچه نگهداری صحیح تا حدودی میتواند باعث تعویق در این ظاهر ناخوشایند شود اما نوسازی آن پس از چند سال اجتناب ناپذیر است. علاوه بر آن اجرای غیر اصولی عایق رطوبتی در سرویس های بهداشتی و حمام میتواند باعث ایرادات جدی و فنی در دیوارها شود.

گروه پلی با اجرای پروژه های متعدد در بازسازی و نوسازی سرویس بهداشتی یک گزینه ایده آل و کم هزینه برای شماست. استفاده از مدرنترین و جدیدترین عایق های رطوبتی و همینطور مشاوره در زمینه تهیه سرامیک مورد نیاز بهترین انتخاب شما برای نوسازی است.

تعمیر تاسیسات مکانیکی و برقی

اگر قصد تعمیر و نوسازی تاشیات برقی و مکانیکی منزل یا محل کار خود را دارید کارشناسان مجرب گروه پلی آماده مشاوره به شما عزیزان هستند. در ادامه با مفهوم تاسیسات مکانیکی و برقی بطور اجمالی آشنا خواهید شد.

تاسیسات مکانیکی چیست؟

تاسیسات مکانیکی شامل سیستم آبرسانی و فاضلاب، تهویه مطبوع، موتورخانه و همچنین تاسیساتی مانند استخر، سونا و ... است.

تاسیسات برقی چیست؟

تاسیسات برقی ساختمان شامل مجموعه ای از تجهیزات است که انرژی الکتریکی مورد نیاز برای بخشها و دستگاه های مختلف ساختمان را تامین میکند. سیم کشی ساختمان، تابلو برق، دوربین های مداربسته، آسانسور و سایر تجهیزات بخشی از تاسیسات برقی هستند.

محوطه سازی و روف گاردن

همانطور که از نامش پیداست روف گاردن به فضای سبز روی بامها اطلاق میشود و امروزه طرفداران زیادی را پیدا کرده است. بویژه در پاندمی کرونا روف گاردنها فضایی ایمن ( از نظر بهداشتی ) بشمار میرود. بدنیست بدانید که روف گاردن نیازمند مراقبت و نگهداری است و چنانچه روف گاردن خود را فراموش کرده اید و مدتهاست به آن سر نزده اید، باید بدانید که به احتمال زیاد نیازمند بازسازی و شاید طراحی مجدد باشد.

از مهمترین مشکلات روف گاردن نفوذ رطوبت از بام به سقف است و در برخی موارد طراحی نامناسب که باعث میشود شرایط مطلوبی برای نگهداری و مراقبت از روف گاردن را در اختیار نداشته باشید و از مزایای آن دلسرد شوید.

گروه تعمیرات و بازسازی ساختمان پِلی با همکاری معماران و طراحان حرفه ای آماده احیا و مرمت روف گاردن شما هستند.

بازسازی آشپزخانه و دکوراسیون

کابینت و دکوراسیون بخش جدایی ناپذیر هر ساختمانی هستند. کابینت های فلزی که دیگر محبوبیتی ندارند و کابینت های ام دی اف که در اثر گذشت زمان فرسوده میشوند یک مورد همیشگی در مرمت و نوسازی داخلی ساختمان هستند. کمدهای دیواری و دربهای آسیب دیده و دکوراسیون منزل نیز از این قاعده ستثنی نیستند. برای بازسازی، مرمت و طراحی کابینت و دکوراسیون منزل و محل کار خود کافیست تا با شماره تلفنهای گروه تعمیرات و بازسازی پلی تماس بگیرد.

بازسازی کامل ساختمان

بازسازی کامل ساختمان یعنی تمام آنچه که پیشتر در مورد آنها سخن گفتیم.

  1. اگر زمان زیادی از ساخت ساختمان مورد نظر شما میگذرد و هزینه نگهداری و تعمیرات آن سرسام آور شده است
  2. اگر نیاز به یک نوسازی کامل در خانه یا محل کار شما احساس میشود
  3. اگر با سیستم آب و فاضلاب منزل خود مشکل دارید و هر روز نشتی لوله ها باعث اخلال در آسایش اهالی ساختمان است
  4. و اگر ساختمان شما دارای اسکلت محکم و استاندارد است

بازسازی کامل ساختمان یک پروژه مناسب برای رفع تمامی مشکلات شماست.

بازسازی ساختمان بصورت 0 تا 100 و بصورت تضمینی در کوتاهترین زمان ممکن توسط تیم کامل اجرایی ( مشاوره، طراحی، تامین مصالح، اجرا و تحویل ) گروه پلی یک پیشنهاد عالی برای شماست. با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهرمند شوید.