پیش فروش آپارتمان

پیش فروش آپارتمان یکی از راه های جذب سرمایه برای سازندگان و یک راه حل مناسب برای خانه دار شدن و سرمایه گذاری است. اگر قصد پیش خرید و یا پیش فروش آپارتمان دارید خدمات گروه پلی راه حلی مطمئن و کاملا قانونی برای شماست. با ما تماس بگیرید.

پیش فروش آپارتمان
پیش فروش آپارتمان

قیمت آپارتمان روز به روز افزایش میابد و مهم است که شما در کمترین زمان ممکن آپارتمان مورد نظر خود را بیابید و آنرا خریداری کنید.خرید به موقع آپارتمان و با قیمتی منصفانه یک سرمایه گذاری موفق است اما اگر قصد خرید آپارتمان در آینده را دارید بهتر است از الان به فکر آن باشید!

پیش خرید و پیش فروش آپارتمان در تهران

تصور اینکه روزی قیمت آپارتمان نزولی شود در کلان شهر تهران بسیار دشوار و درو از انتظار است و دقیقا به همین دلیل است که بازار مسکن و خرید و فروش ملک در تهران همواره داغ و بر تب و تاب است. پیش فروش آپارتمان یکی از مهمترین عوامل در گرمی بازار مسکن و املاک است.

چرا پیش فروش ملک؟

برخی از مالکان و سازندگان برای جذب سرمایه و به سرانجام رساندن پروژه خود گاهی اقدام به فروش آپارتمان قبل از تکمیل آن میکنند و این یک معامله مرسوم است. بنابراین آپارتمان های پیش فروش شده از نظر کیفیت ساخت تفاوتی با آپارتمانهای نوساز ندارند.

چرا پیش خرید ملک؟

همانطور که پیش تر اشاره شد، پیش خرید ملک یک روش سرمایه گذاری برای افرادی است که قصد دارند در آینده در بازار مسکن سرمایه گذاری کنند و یا صاحب خانه و آپارتمان اداری شوند. پیش خرید ملک یکی از بهترین راه های سرمایه گذاری است.

فواید پیش خرید آپارتمان

خانه هایی که پیش فروش میشوند، بسته به اینکه پروژه ساخت و ساز چقدر پیشرفت کرده است، قیمت کم تری را نسبت به خانه های آمده دارند. هر چه پروژه به تکمیل نهایی نزدیکتر باشد قیمت آپارتمان بیشتر خواهد بود اما در هر صورت، آپارتمان پیش فروش شده قیمت کمتری نسبت آپارتمان نوساز دارد.

خریداران آپارتمان های پیش فروشی معمولا میتوانند در نحوه و ساخت آپارتمان نظرات خود را هم اعمال کنند، از متریال مورد استفاده گرفته تا روند ساخت. البته این موضوع مسئله ایست که باید در قرارداد ثبت شود و یا خریدار و سازنده در مورد آن به تفاهم رسیده باشند.

البته پیش فروش آپارتمان برای خریداران در صورتی که قرارداد محکم و حقوقی ثبت نشده باشد میتواند دارای معایبی نیز باشد از جمله عدم تحویل به موقع آپارتمان و بدتر از آن عدم تکمیل پروژه. بنابراین اگر قصد پیش خرید آپارتما دارید بهتر است حتما با وکلای مجرب مشورت و از سازندگان معتبر آپارتمان مورد نظر خود را خریداری نمائید.

تماس و مشاوره با کارشناسان گروه پلی بهترین راهکار برای پیش فروش آپارتمان و همچنین تنظیم قرارداد پیش خرید خانه است. با ما تماس بگیرید.

پیش فروش آپارتمانپیش فروش آپارتمانپیش فروش آپارتمانپیش خرید آپارتمانپیش خرید آپارتمانپیش خرید آپارتمان