درباره گروه پلی بیشتر بدانید

گروه پلی مجموعه ای متشکل از چندین تیم حرفه ای طراحی و معماری ، کارشناسان خبره تخریب و بازسازی و با بیش از 10 سال تجربه و هکاری با بهترین سازنده های تهران - بخصوص منطقه 2 تهران - و تکمیل پروژه های متعدد در زمینه مشارکت در ساخت، بازسازی و دکوراسیون و همچنین تامین مصالح ساختمانی مورد نیاز برای انجام عملیات ساخت و ساز و بازسازی بهترین و مناسبترین راه حل برای اجری پروژه های شماست.

گستردگی خدمات و دسترسی آسان به تمامی منابع و کارشناسان مورد نیاز جهت اجرای انواع پروژه های ساخت و ساز از ویژگیهای منحصر بفرد و استثنایی این مجموعه میباشد.

گروه پلی با بهره گیری از نیروهای متخصص و مهندسین با سابقه انجام کلیه امور بازسازی ، مشارکت در ساخت و اجرای صفرتا صد انواع پروژه ها در مناطق مختلف تهران با قیمتی غیر قابل رقابت و ایجاد فضای همکاری مطمئن و انجام پروژه در یک بازه زمانی معقول و دقیق و تحویل پروژه با کیفیتی رضایت بخش و قابل قبول است.

شناسایی و انتخاب بهترین تیم اجرایی برای انجام پروژه کارفرمایان و مالکین محترم، تعهد به کار و کارفرما، اجرای دقیق پروژه بر اساس اصول شهرسازی و شهرداری، مدیریت دقیق زمان و تعهد کامل به قراردادهای منعقد شده از جمله ویژگیهای ممتاز گروه پلی است تا اعتماد شما عزیزان را به نحوی شایسته پاسخگو باشیم.